Часті запитання – Авто з США | Energy Hub Дніпро

Часті питання

Ви купуєте машину згідно укладеного договору та всі фінансові операції проводяться офіційно через комерційні банки України. Ми маємо бездоганну репутацію. Наразі, більш ніж 800 авто доставлені своїм власникам і це тільки у 2023 році. Ви отримаєте власний примірник  договору, в якому будуть зазначені усі аспекти щодо купівлі та відправки авто. З його зразком можете ознайомитися на сайті.
Після вдалого аукціону, оплати вартості лоту та зборів, авто починає свою подорож до власника, а саме:

  • протягом 1-3 робочих днів авто забирає евакуатор та переміщує до порту. Ми маємо власний логістичний хаб, тому всю інформацію ми передаємо замовнику вчасно. Також на цьому етапі проводиться обов’язкова фотофіксація авто. 
  • порт приймає авто та формує контейнер на відправку. У свою чергу ми надаємо трек номер контейнеру для відстеження переміщення авто.
  • авто приймає кінцевий порт в Клайпеді. На цьому етапі також обов’язково проводиться фото на момент відкриття та вивантаження авто. 
  • авто забирають власними автовозами, згідно всіх правил перевезення вживаних авто та оформленням супровідних документів
  • нарешті, авто перетинає кордон України де у найкоротший термін проходить процедуру розмитнення і готується до відправки замовнику.

В цьому питанні Вам допоможуть наші досвідчені менеджери. Авто проходить декілька перевірок до аукціону, CarFax включно.

Ми маємо зручний калькулятор на сайті, який наглядно демонструє всі витрати за авто до купівлі.Вартість доставки складається з перевезень по суші та морської лінії.

В калькуляторі на нашому сайті приведені всі розрахунки за доставку по конкретному авто з будь-якої материкової точки США.

В цьому Вам допоможуть наші досвідчені менеджери. Можна обирати найвигідніші локації, особливі майданчики аукціонів та найцікавіші лінії для торгів.

  • Акцизний збір 
  • Мито
  • ПДВ

*при розмитненні електромобіля сплачується тільки мито

 

 

Терміни доставки авто в Україну варіюються від 2.5-4 місяців. Це напряму залежить від місця знаходження авто у США. Менеджер вже при підборі авто повідомляє щодо термінів доставки з тієї, чи іншої локації.
Для Вашої зручності, ми пропонуємо робити оплати в трьох банках України на вибір, що зменшує витрати на комісії. Зауважимо, що всі оплати здійснюються виключно у національній валюті за найвигіднішим курсом.

Шлях авто до кінцевого клієнта перетинає значну відстань та проходить складні процедури оформлення. Додаткові витрати на шляху можуть виникнути, але ми їх мінімізуємо усіма можливими засобами. Більше детальної інформації щодо цього питання вам надасть менеджер. 

Для пошуку авто авто потрібно сплатити від 500 USD в гривневому еквіваленті згідно договору в залежності від вартості авто

До купівлі авто слід підходити зважено та холодно. Аукціон вимагає штрафів за повернення 10% або мінімум 600 дол.

Доставка оплачується після отримання документів щодо завантаження авто у контейнер, але не пізніше 2 тижнів до входу парому в порт Клайпеди.

Вартість розмитнення залежить від ціни авто на аукціоні. Актуальну вартість можна розрахувати за допомогою калькулятору на нашому сайті.

Energy Hub USA це підбір да доставка авто з аукціонів США та Європи! Ми вже є офіційно зареєстрованою компанією в Сполучених Штатах, та маємо акаунти і контракти на аукціонах Європи, це дає нам привілейоване положення для участі в американських та європейських автоаукціонах без посередників та здійснення офіційних розрахунків напряму через нашу компанію.
Copyright © 2024. All rights reserved.